Halkalı Halı Yıkama Fabrikası

Profesyonel olarak sunulan halı yıkama hizmeti, hijyenik şartlarda gerçekleştirilmektedir. Temizlik garantili olarak sunulan halı yıkama hizmeti, özel makineler ile sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağladığından Halkalı halı yıkama tavsiye edilmektedir. El değmeden yıkanan halılar, teknoloji harikası makineler ile toz ve kirden arındırılmaktadır. Yıkama işleminden sonra özel odalarda kurumaya bırakılan halılar, paketlenip ücretsiz servis ile getirilmektedir.

 Etkin ve kaliteli bir halı yıkama hizmeti veren firmamız, doğal halı yıkama şampuanları ve sabunları kullanmaktadır. Halılarını fabrikamıza kadar getirmek zorunda kalmayan müşteriler, evlerinden alınan kirli halıların evlerine temiz olarak teslim edilmesinden memnun kalmaktadır. İşini profesyonellik çerçevesinde yapan Halkalı halı yıkama fabrikası halı yıkama sektöründeki teknolojiyi yakından takip etmektedir.

 

 Halı Yıkama Hizmeti

 Halılarında gerçek temizliğin farkını yaşamak isteyenler, firmamız ile iletişime geçmektedir. Türlü toz ve bakterinin yapıştığı halılar, modern yıkama teknoloji ile temizlenmektedir. Halıda oluşan her lekeye, özel bir formül kullanılmaktadır. Özellikle küçük çocuklu aileler için halılarının temiz yıkanması, son derece önemlidir. Profesyonel bir şekilde temizlenen halılar, yeniye yakın bir görünüm kazanmaktadır.

 Zaman tasarrufu yapmak ve masraftan kaçmak isteyenler, halı yıkama için firmamızı tercih etmektedir. Yüksek standartlarda sunulan halı yıkama hizmeti, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktadır. Halılarda şampuan kalmamasına önem gösterilmekte ve durulama bol su kullanılarak yapılmaktadır. Halılar teslim sürecine kadar hijyenik koşullarda saklanmaktadır. Halılar yıkanırken temizliğin 0 verimli olmasına özen gösterilmektedir.